SSVN: Kalender

September 2018
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
27 28 29 30 31
1
2
3
  Droogtraining jeugd
4
5
  Skeelertraining jeugd
6
7
  Habovo cup, 5de wedstrijd
8
  Dave van Damcup
9
10
  Droogtraining jeugd
11
12
  Skeelertraining jeugd
13
14
  Tweede skeelertraining jeugd
15
  Dave van Damcup
16
17
  Droogtraining jeugd
18
19
  Skeelertraining jeugd
20
21
  Tweede skeelertraining jeugd
22
23
24
  Droogtraining jeugd
25
26
27
28
29
30
1 2 3 4 5 6 7


Sep 3rd, 2018 (Maa)
18:30 - 19:30
  Droogtraining jeugd

18.30-19.30 uur: spel- en conditietraining groep 1, 2 (en 3)

18.30-19.30 uur: droogtraining groep 4 en 5

Locatie: grasveld achter sporthal Strijland

Sep 5th, 2018 (Woe)
18:15 - 20:30
  Skeelertraining jeugd

18.15 uur: skeelers en bescherming aan te trekken groep 1, 2 (en 3)

18.30 -19.30 uur: training groep 1, 2 ( en 3)

19.00 uur: warming up groep 4 en 5

19.30-20.30 uur: training groep 4 en 5

 

Sep 7th, 2018 (Vri)
  Habovo cup, 5de wedstrijd
Sep 8th, 2018 (Zat)
  Dave van Damcup
Ede (baan)
Sep 10th, 2018 (Maa)
18:30 - 19:30
  Droogtraining jeugd

18.30-19.30 uur: spel- en conditietraining groep 1, 2 (en 3)

18.30-19.30 uur: droogtraining groep 4 en 5

Locatie: grasveld achter sporthal Strijland

Sep 12th, 2018 (Woe)
18:15 - 20:30
  Skeelertraining jeugd

18.15 uur: skeelers en bescherming aan te trekken groep 1, 2 (en 3)

18.30 -19.30 uur: training groep 1, 2 ( en 3)

19.00 uur: warming up groep 4 en 5

19.30-20.30 uur: training groep 4 en 5

 

Sep 14th, 2018 (Vri)
19:00 - 20:30
  Tweede skeelertraining jeugd

19.00-20.00 uur: tweede training (instroom groep 4)

19.00-20.30 uur: tweede skeelertraining wedstrijdgerichte jeugd, op uitnodiging.

 

Sep 15th, 2018 (Zat)
  Dave van Damcup
Zeist (baan)
Sep 17th, 2018 (Maa)
18:30 - 19:30
  Droogtraining jeugd

18.30-19.30 uur: spel- en conditietraining groep 1, 2 (en 3)

18.30-19.30 uur: droogtraining groep 4 en 5

Locatie: grasveld achter sporthal Strijland

Sep 19th, 2018 (Woe)
18:15 - 20:30
  Skeelertraining jeugd

18.15 uur: skeelers en bescherming aan te trekken groep 1, 2 (en 3)

18.30 -19.30 uur: training groep 1, 2 ( en 3)

19.00 uur: warming up groep 4 en 5

19.30-20.30 uur: training groep 4 en 5

 

Sep 21st, 2018 (Vri)
19:00 - 20:30
  Tweede skeelertraining jeugd

19.00-20.00 uur: tweede training (instroom groep 4)

19.00-20.30 uur: tweede skeelertraining wedstrijdgerichte jeugd, op uitnodiging.

 

Sep 24th, 2018 (Maa)
18:30 - 19:30
  Droogtraining jeugd

18.30-19.30 uur: spel- en conditietraining groep 1, 2 (en 3)

18.30-19.30 uur: droogtraining groep 4 en 5

Locatie: grasveld achter sporthal Strijland