Archief: Uitslagen 1ste onderlinge wedstrijd (23 april)
Geplaatst door: Marjan Voortman op: 25/04/2014
Aantal keer bekeken: 4005×


Uitslagen 1ste onderlinge wedstrijd

Afgelopen woensdagavond is bij mooi weer de 1ste onderlinge wedstrijd van dit seizoen verreden. Alle kinderen hebben een prima prestatie neergezet, natuurlijk luid aangemoedigd door de ouders, trainers en coaches. De sfeer was prima, mede dankzij de koffie en thee en limonade die verzorgd werd door de Activiteitencommissie.

Hieronder de uitslagen weergegeven in drie tabellen:

  • Categorie P4
  • Categorie P3
  • Overige categorieën

Uitslagen Categorie P4


PLAATS

Start

Nummer

Naam

Plaats

 

Aanwezig JEUGD

100 m Tijdrit

Marathon   (Series / Finales)

 

 

Ronde / Slarom

Tijdrit

 

Mass Start

 

Da

guitslag

KJ

P4 Jongens /   Meisjes

 

q

Tijd

Ptn

Plaats

Ptn

Plaats

Ptn

Tijd

Ptn

Plaats

Ptn

Punten

Plts

1

41

Friso van Vliet

ZEEWOLDE

P4J

x

0:18,40

3,0

 

 

 

 

00:32,0

0,9

1

0,9

4,8

1

2

43

Tobias van Dasselaar

NIJKERK GLD

P4J

x

0:18,21

2,0

 

 

 

 

00:35,7

2,0

2

2,0

6,0

2

3

48

Rinus Mijnten

HOEVELAKEN

P4j

x

0:17,93

0,9

 

 

 

 

00:37,4

3,0

4

4,0

7,9

3

4

32

Wigge Leroy

Barneveld

P4J

x

0:19,68

4,0

 

 

 

 

00:41,6

4,0

3

3,0

11,0

4

5

44

Layla Walgien

AMERSFOORT

P4M

x

0:21,23

5,0

 

 

 

 

00:44,5

5,0

5

5,0

15,0

5

6

45

Sophie van het Ende

NIJKERK GLD

P4m

x

0:24,25

6,0

 

 

 

 

00:53,4

6,0

6

6,0

18,0

6

7

42

Miranda van den Akker

NIJKERK GLD

P4M

x

0:34,62

7,0

 

 

 

 

01:05,9

7,0

7

7,0

21,0

7



Uitslagen Categorie P3

PLAATS

Start

Nummer

Naam

Plaats

 

Aanwezig JEUGD

100 m Tijdri

t

Marathon ( Finale

Series   /

s)

 

 

Ronde   / Slarom

Tijdrit

 

Mass   Start

 

 

Dag

1

2

Isa Leroy

Barneveld

P3M

x

0:15,26

0,9

 

 

 

 

00:27,7

0,9

2

2,0

3,8

 

2

58

Henk van der Gugten

HOEVELAKEN

P3J

x

0:16,24

3,0

 

 

 

 

00:30,1

2,0

3

3,0

8,0

 

3

56

Luna van Polen

NIJKERK GLD

P3M

x

0:15,80

2,0

 

 

 

 

00:36,5

7,0

1

0,9

9,9

 

4

55

Roos Meuleman

NIJKERK GLD

P3M

x

0:18,29

6,0

 

 

 

 

00:33,4

4,0

6

6,0

16,0

 

5

62

Esther de Jong

NIJKERK GLD

P3M

x

0:17,08

5,0

 

 

 

 

00:37,7

11,0

4

4,0

20,0

 

6

64

Jorinde van den Akker

NIJKERK GLD

P3M

x

0:19,69

9,0

 

 

 

 

00:31,0

3,0

8

8,0

20,0

 

7

50

Ruben de Graaf

ZEEWOLDE

P3J

x

0:16,60

4,0

 

 

 

 

00:39,0

12,0

5

5,0

21,0

 

8

63

Eefke Smit

NIJKERK GLD

P3M

x

0:19,08

7,0

 

 

 

 

00:36,9

8,0

7

7,0

22,0

 

9

49

Romy van den Brandhof

HOEVELAKEN

P3m

x

0:19,45

8,0

 

 

 

 

00:33,9

5,0

11

11,0

24,0

 

10

53

Jolien Ronda

NIJKERK GLD

P3M

x

0:20,01

11,0

 

 

 

 

00:36,2

6,0

9

9,0

26,0

 

11

59

Salome van Boven

NIJKERK GLD

P3M

x

0:19,95

10,0

 

 

 

 

00:37,3

9,0

10

10,0

29,0

 

12

61

Noa van Dasselaar

NIJKERK GLD

P3M

x

0:22,30

12,0

 

 

 

 

00:37,3

10,0

12

12,0

34,0

 



Uitslagen Overigen categorieën

PLAATS

Start

Nummer

Naam

Plaats

 

Aanwezig JEUGD

100 m Tijdrit

Marathon (Series / Finales)

 

 

Ronde   / Slarom

Tijdrit

 

Mass   Start

 

 

Dag

1

40

Diederik Broekman

NIJKERK GLD

P1J

x

0:13,16

0,9

2

2,0

 

 

00:28,43

2

 

 

5

 

2

94

Jari van Polen

NIJKERK GLD

P1J

x

0:13,51

4,0

1

0,9

 

 

00:28,14

1

 

 

5,8

 

3

39

Bart van Leeuwen

NIJKERK GLD

P1J

x

0:13,35

2,0

6

6,0

 

 

00:28,65

3

 

 

11

 

4

72

Sofie Bouw

NIJKERK GLD

P2M

x

0:13,50

3,0

4

4,0

 

 

00:29,88

6

 

 

13

 

5

26

Olga van Laar

Barneveld

KM

x

0:13,80

8,0

3

3,0

 

 

00:28,66

4

 

 

15,0

 

6

46

Sander Buitenhuis

NIJKERK GLD

P1j

x

0:13,70

5,0

7

7,0

 

 

00:28,67

5

 

 

17,0

 

7

97

Nika van Dasselaar

NIJKERK GLD

P1M

x

0:14,28

11,0

5

5,0

 

 

00:30,16

7

 

 

23,0

 

8

69

Britt van de Put

ZEEWOLDE

P2M

x

0:13,70

5,0

9

9,0

 

 

00:30,97

11

 

 

25

 

9

90

Diede Wallet

NIJKERK GLD

P2M

x

0:13,79

7,0

10

10,0

 

 

00:30,36

8

 

 

25,0

 

10

96

Anouk Hoogesteger

WOUDENBERG

P1M

x

0:14,21

10,0

11

11,0

 

 

00:30,86

10

 

 

31,0

 

11

33

Anna de Jong

NIJKERK GLD

P1M

x

0:14,90

18,0

8

8,0

 

 

00:30,82

9

 

 

35

 

12

21

Wim Fieret

Barneveld

P1J

x

0:14,45

14,0

12

12,0

 

 

00:31,05

12

 

 

38,0

 

13

20

Luca Montfroy

NIJKERK GLD

KM

x

0:14,39

12,0

13

13,0

 

 

00:31,20

13

 

 

38,0

 

14

23

Marinda Hoogesteger

WOUDENBERG

KM

x

0:14,07

9,0

20

20,0

 

 

00:31,39

14

 

 

43,0

 

15

10

Elma van Laar

Barneveld

P2M

x

0:14,44

13,0

15

15,0

 

 

00:32,10

17

 

 

45,0

 

16

93

Glen Doppenberg

NIJKERK GLD

P1J

x

0:14,50

15,0

17

17,0

 

 

00:31,57

15

 

 

47,0

 

17

27

Janique Dupain

NIJKERK GLD

KM

x

0:15,15

19,0

14

14,0

 

 

00:31,88

16

 

 

49,0

 

18

65

Lien van Dasselaar

NIJKERK GLD

P2M

x

0:14,52

16,0

16

16,0

 

 

00:34,34

20

 

 

52

 

19

79

Demi Meinten

NIJKERK GLD

P2M

x

0:14,75

17,0

19

19,0

 

 

00:32,97

18

 

 

54,0

 

20

25

Anne Visscher

NIJKERK GLD

KM

x

0:15,72

21,0

18

18,0

 

 

00:35,22

22

 

 

61,0

 

21

29

Aniek Doornbos

Barneveld

JBM

x

0:15,33

20,0

24

24,0

 

 

00:34,16

19

 

 

63,0

 

22

15

Aniek Bouwman

NIJKERK GLD

P1M

x

0:16,02

24,0

21

21,0

 

 

00:34,89

21

 

 

66,0

 

23

77

Maartje Kamphuis

NIJKERK GLD

P2M

x

0:15,90

22,0

23

23,0

 

 

00:36,21

23

 

 

68,0

 

24

7

Herman van de Bunt

Barneveld

P2J

x

0:16,00

23,0

22

22,0

 

 

00:36,42

24

 

 

69,0

 

25

73

Emma van het Ende

NIJKERK GLD

P2M

x

0:16,52

26,0

25

25,0

 

 

00:37,19

25

 

 

76,0

 

26

35

Kyra Koelewijn

NIJKERK GLD

P1M

x

0:16,20

25,0

28

28,0

 

 

00:37,37

26

 

 

79

 

27

36

Melissa van den Hazel

NIJKERK GLD

P1M

x

0:19,34

28,0

26

26,0

 

 

00:42,39

27

 

 

81

 

28

78

Gemma van den Brink

NIJKERK GLD

P2M

x

0:18,79

27,0

27

27,0

 

 

00:43,36

28

 

 

82,0